$1*/ mo hosting! Get going with us!

Міжбанк: долар упав нижче за 26 гривень

Posted by on 12/03/2018

Українська валюта продовжує посилюватися на міжбанківському валютному ринку. За результатами торгів 12 березня долар пробив униз ще одну психологічно важливу позначку – 26 гривень за одиницю американської валюти.

«На 16:00 зареєстровано 454 угоди на суму 367,8 мільйона доларів за середньозваженим курсом 25,9246», – вказує сайт «Мінфін», який відстежує перебіг торгів.

Сесія 12 березня, як і більшість попередніх упродовж понад місяця, розпочалася зі значного переважання пропозиції долара над попитом. Національний банк України оголосив аукціон і викупив понад 59 мільйонів доларів за ціною відтинання не вище ніж 25 гривень 95 копійок.

Гривня на міжбанку посилюється вже близько півтора місяця. Продовження тенденції цього тижня фахівці пояснюють кількома чинниками, серед яких нове розміщення Міністерством фінансів облігацій внутрішньої державної позики, для купівлі яких нерезиденти заводять валюту. Ще одним чинником є те, що після чотирьох днів свят, з яких 8 і 9 березня були робочими днями в ЄС і США, 12 березня була зарахована валютна виручка українським експортерам за цей період. Також на курс тисне низька ліквідність у банківській системі.


Build a better website in less than an hour. Start for free at us.

обговорення

завжди будьте першими!

залиште коментар: