$1*/ mo hosting! Get going with us!

Президент підписав закон про стимулювання діяльності сімейних фермерських господарств

Posted by on 10/08/2018

Президент України Петро Порошенко підписав закон про стимулювання створення та діяльності сімейних фермерських господарств, інформує Адміністрація президента.

Згідно з повідомленням, закон спрямований на отримання офіційного статусу сільським населенням, яке працює на своїй землі, що дозволить легально продавати свою продукцію і отримати соціальний захист та право на пенсію.

«Зміни передбачають віднесення до платників єдиного податку четвертої групи фізичних осіб – підприємців, які організували фермерське господарство, за умови відповідності сукупності певних критеріїв та визначення особливостей їх державної реєстрації/анулювання реєстрації, податкового обліку і звітності, сплати єдиного податку тощо», – пояснюють в адміністрації.

В АП підкреслюють, що закон встановлює державну допомогу по сплаті єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (від 10% до 90% мінімального страхового внеску) для кожного із членів фермерського господарства протягом 10 років за рахунок коштів державного бюджету України через механізм доплати на користь застрахованих осіб-членів сімейного фермерського господарства єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Верховна Рада проголосувала за цей закон 10 липня.


Build a better website in less than an hour. Start for free at us.

обговорення

завжди будьте першими!

залиште коментар: