$1*/ mo hosting! Get going with us!

В Києві вимагають ввести кримінальну відповідальність за воєнні злочини

Posted by on 29/08/2018

Активісти під Кабінетом міністрів України вимагають, щоб уряд вніс до парламенту законопроект «Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо забезпечення його гармонізації з положеннями міжнародного права». Цей законопроект, зокрема, передбачає запровадження кримінальної відповідальності за воєнні злочини та злочини проти людяності.

«У Кримінальному кодексі не передбачено відповідальності за злочини проти людяності, а положення щодо воєнних злочинів не в повній мірі відповідають вимогам сучасного міжнародного права», – стверджує голова Центру громадських свобод Олександра Матвійчук.

Мітингувальники зазначають, що закон щодо таких злочинів є дуже важливим, оскільки деякі з них не продубльовані в українському законодавстві, а через це частина людей залишається не покараною.

За словами активістів, цей законопроект знаходиться на розгляді уряду вже рік.

З Кабінету міністрів до активістів ніхто не вийшов.

Від квітня 2014 року після анексії Росією Криму на частині Донбасу триває збройний конфлікт. Україна і Захід звинувачують Росію у підтримці бойовиків, проте Москва ці звинувачення відкидає. Частину Донецької та Луганської областей, зокрема міста Донецьк і Луганськ, контролюють проросійські бойовики.


Build a better website in less than an hour. Start for free at us.

обговорення

завжди будьте першими!

залиште коментар: