01001, Київ, Україна
info@ukrlines.com

Помпео підтвердив відеоконференцію з талібами

Державний департамент Сполучених Штатів підтвердив, що державний секретар Майк Помпео провів відеоконференцію з екстремістським угрупованням «Талібан», під час якого він застеріг бойовиків від нападів на американських військових.

За заявою Держдепартаменту, Помпео 29 червня провів розмову з представником угруповання Абдуль-Гані Барадаром, який наразі перебуває в Катарі, щодо імплементації лютневої угоди між Вашингтоном та бойовиками.

«Державний секретар дав зрозуміти, що від «Талібану» очікується виконання їхніх зобов’язань, серед них – зобов’язання не нападати на американців», – сказала речниця Департаменту Морґан Ортаґус.

Раніше про ці переговори повідомив сам «Талібан».

Читайте також: США: республіканці вимагають «серйозних дій» у разі, якщо підтвердиться змова Росії з талібами​

Лютнева угода передбачає виведення американських військ і покликана прокласти шлях до мирних переговорів між талібами та урядом Афганістану, підтримуваним США.

Згідно з домовленістю, США до середини липня погодилися скоротити свої сили в Афганістані з 12 тисяч військових до 8 тисяч 600. Якщо решта угоди буде виконана, всі американські та інші іноземні війська вийдуть з Афганістану до середини 2021 року.

Спілкування талібів і Помпео відбувається в час, коли президент США Дональд Трамп стикається зі все більшим тиском. Політичні опоненти вимагають від нього пояснень щодо того, чому він нічого не вчинив після отримання повідомлень, нібито Москва пропонувала і платила бойовикам, пов’язаним із талібами, за вбивство американських солдатів в Афганстані.

 

Read More

У жителей путляндии все меньше свободных денег

У жителей путляндии все меньше свободных денег.

Пока власти путляндии обнуляют опущенного карлика пукина, финансовое благосостояние или точнее положение верноподданного населения продолжает скатываться на дно, даже несмотря на подачки от паханата
 

 
 
Для распространения вашего видео или сообщения в Сети Правды пишите сюда, или на email: pravdaua@email.cz
 
 
Лучшие предложения товаров и услуг в Сети SeLLines
 
 
Ваши потенциальные клиенты о нужных им товарах и услугах пишут здесь: MeNeedit
 

Read More

Три основні причини падіння рейтингу зеленого карлика. Чому українці перестають довіряти президенту?

Три основні причини падіння рейтингу зеленого карлика. Чому українці перестають довіряти президенту?

Пояснюю, чому у зеленого карлика стрімко падають рейтинги та хто в цьому винен.

Блог про українську політику та актуальні події в нашій країні
 

 
 
Для поширення вашого відео чи повідомлення в Мережі Правди пишіть сюди, або на email: pravdaua@email.cz
 
 
Найкращі пропозиції товарів і послуг в Мережі Купуй!
 
 
Ваші потенційні клієнти про потрібні їм товари і послуги пишуть тут: MeNeedit
 

Read More

Как в путляндии рисуют победу на голосовании за поправки

Как в путляндии рисуют победу на голосовании за поправки.

Обнуление опущенного карлика пукина идет уже несколько дней и пока мы наблюдаем и фиксируем нарушения, нас уверяют, что проголосовало уже 40 млн россиян. Хотя это не удивительно, ведь по всей стране, не то что в каждом дворе, они ходят даже по квартирам тех, кто не подавал заявку на надомное голосование. Ведь им нужна ваша подпись, что вы приняли в этом участие, только и всего, а как этот голос посчитают – это уже совсем другая история
 

 
 
Для распространения вашего видео или сообщения в Сети Правды пишите сюда, или на email: pravdaua@email.cz
 
 
Лучшие предложения товаров и услуг в Сети SeLLines
 
 
Ваши потенциальные клиенты о нужных им товарах и услугах пишут здесь: MeNeedit
 

Read More

Гражданин никто. Обнуление Михаила Ефремова

Гражданин никто. Обнуление Михаила Ефремова.

Михаил Ефремов назвал опущенного карлика пукина кормильцем, а себя клоуном, которы читал стихи с критикой власти исключительно ради финансовой выгоды
 

 
 
Для распространения вашего видео или сообщения в Сети Правды пишите сюда, или на email: pravdaua@email.cz
 
 
Лучшие предложения товаров и услуг в Сети SeLLines
 
 
Ваши потенциальные клиенты о нужных им товарах и услугах пишут здесь: MeNeedit
 

Read More

Украинский броневик КОЗАК-5 показал себя и готов протистоять гибридным силам армии путляндии !

Украинский броневик КОЗАК-5 показал себя и готов протистоять гибридным силам армии путляндии !
 

 
 
Для поширення вашого відео чи повідомлення в Мережі Правди пишіть сюди, або на email: pravdaua@email.cz
 
 
Найкращі пропозиції товарів і послуг в Мережі Купуй!
 
 
Ваші потенційні клієнти про потрібні їм товари і послуги пишуть тут: MeNeedit
 

Read More

ДТЕК заперечує звинувачення в організації протестів шахтарів

Компанія «ДТЕК Енерго» заперечує звинувачення в організації протестів шахтарів.

«ДТЕК Енерго»… не є організатором акцій протестів шахтарів», – йдеться у повідомленні компанії, оприлюдненому 30 червня на її сайті.

У компанії розцінюють як «використання державної влади в особистих цілях для тиску на приватний бізнес, а також нехтування стратегічними державними інтересами» звинувачення на адресу «ДТЕК Енерго» з боку голови комітету Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрія Геруса.

 

У «ДТЕК Енерго» заявляють, що системна криза в енергетиці, спричинена адміністративним втручанням у роботу ринку електроенергії, і вплив макроекономічних факторів зменшили ринок збуту для державних і приватних вугільних шахт.

Із 1 квітня шахти ДТЕК «Добропіллявугілля» перебувають у вимушеному простої і не мають змоги відновити роботу, бо їхнє вугілля залишається незатребуваним тепловою генерацією, а на складах підприємств його накопичилось понад 150 тисяч тонн.

У компанії вважають, що відповідальність за зростання соціальної напруженості лежить на представниках державної влади, які реалізують практику адміністративного втручання до роботи ринку, що призвело до кризи всієї енергетичної галузі України.

До складу «ДТЕК Енерго» входять 16 шахт і 5 вуглезбагачувальних фабрик, компанія виробляє чверть електроенергії в країні.

30 червня біля Офісу президента розпочалася акція протесту шахтарів «Мирноградвугілля», «Добропіллявугілля», «Селидіввугілля», а також представників шахт Львівсько-Волинського басейну. Серед основних вимог – погашення працівникам державних шахт заборгованості із виплати заробітної плати, яка станом на 1 липня сягає понад 1,2 мільярда гривень.

Серед інших вимог – звільнення від виконання обов’язків голови профільного комітету Верховної Ради Андрія Геруса; заборона імпорту електроенергії та вугілля газових марок із Російської Федерації та Білорусі; відновлення роботи блоків ТЕС, які були переоснащені з антрацитового вугілля на вугілля газової групи.

Голова комітету Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус вважає, що протести насправді підбурює Рінат Ахметов, і що його компанія, хоч і каже про низький попит, сама не виходить на зовнішній ринок вугілля, та ще й зупинила експорт електроенергії до Угорщини.

 

Read More

У Зеленського розповіли про відновлення дружини президента від COVID-19

Офіс президента України Володимира Зеленського повідомив 30 червня, як триває лікування його дружини Олени.

«Олена Зеленська продовжує лікування від COVID-19 та спричиненої ним двобічної полісегментарної пневмонії у стаціонарному відділенні київської лікарні. Перша леді почувається краще та поступово одужує, але все ще продовжує антибактеріальну терапію та перебуває в ізоляції під наглядом лікарів», – ідеться в повідомленні.

 

12 червня дружина президента Олена Зеленська повідомила, що захворіла на COVID-19. В Офісі президента заявили, що сам Зеленський переходить на особливий режим роботи. 

Серед іншого президент мав мінімізувати особисті контакти з іншими людьми. 

Read More

Лідер Чечні пропонує, щоб Путін довічно був президентом Росії

Глава російського регіону Чечня Рамзан Кадиров запропонував обрати Володимира Путіна довічним президентом Росії. Він заявив про це під час наради з чиновниками про голосування щодо поправок до конституції.

«Я завжди говорив, ми повинні обирати Володимира Путіна довічним президентом. Сьогодні хто може замінити його? Немає такого політичного лідера в світовому масштабі. Ми повинні пишатися цим. Сьогоднішня Чеченська республіка – такого ніколи у нас в історії не було, тому ми сьогодні живемо в правовій державі в Російській Федерації. Ми громадяни цієї великої країни», – заявив Кадиров.

 

Володимир Путін перебуває при владі в Росії з 2000 року. Він двічі обирався президентом у 2000-ні роки: в 2000 і 2004 роках. Тоді президентський термін в Росії становив чотири роки.

У 2008 році Путін і тодішній голова уряду провели так звану «рокіровку»: президентом став Медведєв, а Путін обійняв посаду глави уряду.

У 2012 році Путін пішов на третій термін, а тривалість президентських повноважень була збільшена з чотирьох до шести років. У 2018 році він став президентом учетверте і, якщо поправка про «обнулення» термінів Путіна буде схвалена, зможе піти на вибори також у 2024 і 2030 роках.

Дострокове голосування по поправках розпочалося 25 червня, офіційним днем голосування є 1 липня, яке оголошене вихідним днем. Голосувати за поправки можна буде тільки пакетом: за чи проти всіх.

Read More

У Білорусі скасували смертний вирок засудженому за вбивства і грабежі

Верховний суд Білорусі 30 червня задовольнив апеляції громадян цієї країни Віктора Скрундика, Валентина Бушніна і Віталія Мятежа і скасував їхні вироки. Серед інших було скасовано і смертний вирок Скрундику. Справу трьох чоловіків відправлено на новий розгляд.

Банда, в складі якої, за даними слідства, були Скрундик, Бушнін і Мятеж, звинувачувалася в грабежі і вбивствах людей похилого віку. Скрундик і Валентин Бушнін раніше були неодноразово засуджені за крадіжки, у Віталія Мятежа судимостей не було.

Злочини сталися в січні 2019 року в селах Улянівка Слуцького району і Суховчиці Копильського району. За версією слідства, 14 січня Скрундик і Бушнін убили 79-річного Михайла Шукалея. Спочатку чоловіка душили шнурком від спортивних штанів, а потім влаштували в його будинку пожежу. Як показала експертиза, під час підпалу чоловік був ще живий. З будинку вбитого нападники вкрали гроші.

Друге вбивство, як стверджує слідство, Скрундик учинив разом із Віталієм Мятежем. Чоловіки вбили 94-річного Володимира Гаркавого 21 січня. Його також душили і спалили живцем. З будинку пенсіонера вкрали гроші та алкоголь. Скрундик зізнався в цьому вбивстві, але Мятеж визнав тільки грабіж.

Пізніше Скрундик став наполягати, що він визнав провину під тиском. За його словами, Шукалея вбив насправді не він, а його спільник Валентин Бушнін. За словами Скрундика, він визнав провину тому, що боявся помсти з боку свого спільника.

У Верховному суді Віктор Скрундик вибачився перед родичами загиблих і закликав суд врятувати його життя, замінивши для нього смертну кару на позбавлення волі.

За 2020 рік це вже третій смертний вирок, ухвалений білоруським судом. Могилівський обласний суд 10 січня засудив до розстрілу двох братів, 19-річного Станіслава та 21-річного Іллю Костевих. Їх визнали винними у вбивстві вчительки і підпалі її будинку.

Білорусь залишається єдиною країною в Європі, де чоловікам ухвалюють смертні вироки за особливо тяжкі злочини. Родичам смертників зазвичай не повідомляють про розстріл і не надають побачення перед стратою, тіла розстріляних також не видають і не розголошують місце поховання.

 

Read More

Social Media Platforms Face Reckoning Over Hate Speech 

For years, social media platforms have fueled political polarization and hosted an explosion of hate speech. Now, with four months until the U.S. presidential election and the country’s divisions reaching a boiling point, these companies are upping their game against bigotry and threats of violence. What’s not yet clear is whether this action is too little, too late — nor whether the pressure on these companies, including a growing advertiser boycott, will be enough to produce lasting change. FILE – Reddit employees work at the company’s headquarters in San Francisco, California, April 15, 2014.Reddit, an online comment forum that is one of the world’s most popular websites, on Monday banned a forum that supported President Donald Trump as part of a crackdown on hate speech. Also on Monday, live-streaming site Twitch, which is owned by Amazon, temporarily suspended Trump’s campaign account for violating its hateful conduct rules. YouTube, meanwhile, banned several prominent white nationalist figures from its platform, including Stefan Molyneux, David Duke and Richard Spencer.  Social media companies, led by Facebook, now face a reckoning over what critics call indefensible excuses for amplifying divisions, hate and misinformation on their platforms. Civil rights groups have called on large advertisers to stop Facebook ad campaigns during July, saying the social network isn’t doing enough to curtail racist and violent content on its platform.  Companies such as the consumer goods giant Unilever — one of the world’s largest advertisers — as well as Verizon, Ford and many smaller brands have joined the boycott, some for the month of July and others for the rest of the year. New companies have been signing on to the boycott almost every day. While some are pausing ads only on Facebook, others have also stepped back from advertising on Twitter and other platforms. On Monday, Ford Motor Co. put the brakes on all national social media advertising for the next 30 days. The company says hate speech, as well as posts advocating violence and racial injustice, need to be eradicated from the sites. FILE – The Twitter and Facebook logos are seen with binary cyber codes in this illustration, Nov. 26, 2019.While the ad boycott has dinged Facebook’s and Twitter’s shares, analysts who follow the social media business don’t see it as having a lasting effect.  Raymond James analyst Aaron Kessler noted that YouTube has faced several ad boycotts in the past over hate speech and other objectionable material. Each time, it adjusted its policies and the advertisers returned. In addition, July is generally a slow month for advertising. Companies have also been cutting their ad budgets due to COVID-19, so the spending declines are not a surprise for investors. Kessler called Facebook’s stock pullback — its shares fell more than 8% on Friday, then rallied a bit Monday — a “buying opportunity.” Reddit’s action was part of a larger purge at the San Francisco-based site. The company said it took down a total of 2,000 forums, known as the site as “subreddits,” most of which it said were inactive or had few users.  The Trump Reddit forum, called The_Donald, was banned because it encouraged violence, regularly broke other Reddit rules, and defiantly “antagonized” both Reddit and other forums, the company said in a statement. Reddit had previously tried to discipline the forum. “We are cautiously optimistic that Reddit is finally working with groups like ours to dismantle the systems that enable hateful rhetoric on their platform,” Bridget Todd, a spokeswoman for the women’s advocacy organization UltraViolet, said in an emailed statement.  The group said its members met with Reddit CEO Steve Huffman via Zoom last week, encouraging him to address racism and hate speech on the platform. Despite optimism from some critics, others said it is not clear if such measures will be enough. For years, racist groups “have successfully used social media to amplify their message and gain new recruits,” said Sophie Bjork-James an anthropology professor at Vanderbilt University who specializes in white nationalism, racism and hate crimes.  “However, limiting access to a broader public will have unintended negative consequences. Far-right and white nationalist groups are increasingly gathering on encrypted apps and social media sites that do not monitor for offensive speech or violent content,” she added. “This shift allows for coordinating more violent and radical actions.” The algorithms tech companies developed to keep users glued to their services “have provided perhaps the biggest boon to organized racism in decades, as they help racist ideas find a much larger and potentially receptive audience,” Bjork-James said, adding that she is hopeful that the same companies that “helped this anti-democratic movement expand” can now help limit its impact. For its part, Twitch pointed to comments the president made at two rallies, videos of which were posted on the site.  Supporters of President Donald Trump cheer as he arrives on stage to speak to a campaign rally at the BOK Center, June 20, 2020, in Tulsa, Oklahoma.In one, a live stream of a rally in Tulsa, Oklahoma, Trump talked about a “very tough hombre” breaking into someone’s home. The other was from a 2015 campaign rally that was recently posted on Twitch, in which Trump said Mexico sends rapists and criminals to the U.S. Twitch declined to say how long the suspension will last. The White House referred a request for comment to Trump’s reelection campaign. Tim Murtaugh, the campaign’s director of communications, said that people who want to hear directly from the president should download the campaign’s app. Reddit has  tweaked its rules and banned forums  for white nationalists  over the years in an attempt to rid its platform of vitriol, sometimes producing significant user backlash as a result. CEO Steve Huffman said earlier this month that Reddit was working with moderators to explicitly address hate speech. 

Read More

Presidential Campaigns Embrace Tech to Reach Voters During Pandemic

With social distancing as the new pandemic normal, U.S. presidential campaigns were faced with an unprecedented situation. They no longer were able to send out organizers and volunteers to connect with potential voters face-to-face. Intimate, high-dollar fundraising events were also out of the question. “The coronavirus pandemic shifted things overnight. It was a sudden and instant transformation to 100% virtual campaigning, just like the pandemic disrupted everyone else’s daily life. The same is true of our campaigns,” said Eric Wilson, a Republican digital strategist and director of the Center for Campaign Innovation. “You’re just seeing a lot more creativity in terms of how and where the campaigns are finding the voters they need to get their message across to,” said Tara McGowan, CEO and founder of Acronym, a progressive nonprofit organization and head of the political action committee Pacronym.  Lally Doerrer, right, and Katharine Hildebrand watch Joe Biden during his Illinois virtual town hall, in Doerrer’s living room March 13, 2020, in Chicago.Politics as entertainment Most voters are consuming politics as entertainment, Wilson said. Since the start of social distancing orders in March, the Trump campaign launched, on social media such as Facebook and YouTube, a daily talk show-style broadcast with a host and guests. “That’s one of the biggest kind of innovations we’ve done, are these original seven-nights-a-week online broadcast. We really touch on loads of different dynamics and different messaging opportunities,” Erin Perrine, director of press communications for the Trump campaign, said.  Prominent Republicans and President Donald Trump’s children have been either guests or hosts on these shows. In one program, hosted by Donald Trump Jr., the guest being interviewed was his father, who is running for a second term against the presumptive Democratic presidential nominee, former Vice President Joe Biden.  The Biden campaign is also tapping into social media. Biden is using Instagram for live conversations with social media influencers, celebrities and past Democratic presidential candidates such as entrepreneur Andrew Yang.  Last week, Biden raised more than $11 million during a joint virtual fundraising event with former President Barack Obama.President Donald Trump speaks during a Fox News virtual town hall from the Lincoln Memorial, May 3, 2020, in Washington, co-moderated by FOX News anchors Bret Baier and Martha MacCallum.Digital advertising, apps and engagement Digital ads have become another way for campaigns to reach potential voters and build a database of information.  “What the campaign is trying to do is if somebody engages the ad, clicks on the link, goes then to the website, then the first thing the campaign says is, ‘Hey, give me your email address,’ and if you do give your email address, they also then typically ask you for your name and maybe your address or your zip code,” Stromer-Galley said.  “Now they can start to get a profile of who you actually are and then maybe potentially marry that to other data that they have about that email address, whether they’ve purchased that list or are building it organically.”  With a potential supporter’s profile, campaigns can create ads on Facebook that target a specific demographic of users. “We run a lot of ads on Facebook continuously,” Perrine, of the Trump campaign, said. “Our digital team says it’s like high, high-volume trading on the stock market. We do a bunch of them and those that are doing well, we’ll put more money behind and continue to push those, then others that aren’t, you can pull them off the platform.”  Stromer-Galley said Facebook is a useful tool for campaigns because “Facebook has built an algorithm that predicts if you’re politically interested. They have an algorithm that predicts if you’re likely a Democratic supporter or a Republican supporter.” Both campaigns also have apps as ways of engaging supporters, fundraising and encouraging users to conduct peer-to-peer organizing. “If you’re one of my friends, and I know that you’ve not decided on who you’re going to vote for, I can reach out directly to you and say, ‘Hey, here’s who I’m supporting, here’s what I think matters to you, and I would send you a text message or a Facebook message, however we normally communicate,” said Wilson, the Republican strategist.   To encourage supporters, Trump’s app is gamified, where users can earn points by sharing a post or liking something on social media and making phone calls for the campaign. The points get aggregated, and they can be used to gain early entry into rallies, a discount code for buying campaign merchandise, and with enough points, a supporter can meet Trump.  The reason why campaigns want people to engage digitally is to “glean data, is to get more information on voters, how we can stay in contact with them, because you want these people to become volunteers, you want them to stay engaged and become part of the movement. But, ultimately, we want them to show up on election day,” Perrine said. “When I downloaded them to my phone, the first thing it asks — after some personal information about me, like my address, some demographic information, my name, my email address — it then asks if the app, the mobile app can access my contacts, my photographs,” said Stromer-Galley, who downloaded the Trump and Biden apps for her research. McGowan, of Pacronym, and her staff are separate from the Biden campaign. They  have been running their own digital advertising to support Biden on nontraditional platforms, such as streaming apps like Hulu and Roku, on gaming devices such as Xbox, and on streaming radio, including Pandora and Spotify.  McGowan said ads are no longer one-size-fits-all and have to be tailored for the various unique platforms available to consumers today. “It’s become such, just a diverse media landscape today. So you really have to sort of stay ahead of the curve. You really can’t rest on your laurels, and it’s a real challenge for campaigns,” she said.  Digital campaign contest With a bigger war chest, analysts of digital campaigns say Trump started the 2020 digital campaign with a huge advantage, both as the incumbent and with a database of supporters from his last presidential race.  “Trump has been very effective at blurring his presidential messaging and his campaign messaging on Twitter, and so as a journalist or as a member of the public, you can’t help but sort of get both at the same time when you’re watching him,” Stromer-Galley said. “Biden doesn’t have that advantage because he’s not the incumbent. He doesn’t have the presidency. He’s issuing formal statements. He’s doing YouTube videos. He is holding online events, but they don’t get the same traction,” she added. By numbers alone, Trump has more than 82 million followers on Twitter and Biden has just over 6 million. There are close to 30 million followers on Trump’s campaign Facebook page compared to just over 2 million followers on Biden’s Facebook page.  Trump’s campaign has outspent Biden on Facebook ads. “With online marketing, it’s a lot like compound interest. It pays more dividends the sooner you get it into the bank, and so the fact that the Trump campaign was able to get started building their digital infrastructure so early, it gives them a huge head start,” Wilson said.  As an example, he pointed to Trump’s decision to name Brad Pascale, his 2016 digital strategist, as his 2020 campaign manager as a sign that Trump understands the importance of having a strong digital presence in a campaign. Although Biden has been in politics much longer, “all of the campaign experiences can be a curse because you think you know how things should be done,” Wilson said. He further described the Biden campaign as “a traditional legacy style of campaign first, with digital operations as an add-on, and that’s not the way campaigns should be run in 2020.” The Biden campaign did not respond to repeated requests for an interview. However, McGowan countered, saying Biden has experience with digital campaigning while running as Obama’s running mate. “The Obama campaigns really drove a lot of the innovation in campaigning and bringing campaigning online. Online fundraising, advertising, and so Vice President Biden is no stranger to digital campaigning or strategy,” McGowan said. Earlier in June, the Biden campaign spent $15 million on advertising across media platforms.  “The Biden campaign has very quickly adapted to this moment. They’re continuing to grow and pivot, and I really believe that they are closing the gap,” McGowan said.  Since the pandemic, the Democratic National Committee has sent more than 4 million text messages to get people to sign up to vote by mail and held 82 training sessions on digital organizing since March, compared to 14 training sessions in 2019.  “The way that people have shown up in droves for them has been a really important thing,” Meg DiMartino, Democratic National Committee digital organizing director, said with more than 11,500 people signing up across all of the trainings. The key to a successful digital campaign is to reach “the right voters with the right message at the right moment on the right platform from the right messenger,” strategist Wilson said. That largely means meeting potential voters in the digital world during the 2020 pandemic. 

Read More

Депутатка Третьякова не просила звільнити її з посади голови комітету соцполітики – Разумков

Народна депутатка від «Слуги народу» Галина Третьякова не зверталася з проханням звільнити її з посади голови парламентського комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, заявив голова Верховної Ради Дмитро Разумков.

«Станом на сьогодні до мене не зверталися, скажімо так, у письмовому форматі будь-хто з депутатських фракцій та груп… Згідно регламенту Верховної Ради, або фракція може спробувати відкликати з тієї чи іншої посади голову комітету, або депутат за власною ініціативою», – сказав Разумков.

Наприкінці травня Третьякова виступала під час онлайн-зустрічі Київської школи економіки. Серед іншого вона заявила: «Коли народження дитини відбувається не для того, щоб дати їм рівні права, щоб дати дитині освіту, а народжують дитину, щоб отримати матеріальну допомогу, то ми отримуємо, я скажу так жорстко, ми отримуємо дітей «дуже низької якості», і це призводять до того, що вони теж сідають на публічні кошти».

24 червня 2020 року Постійна комісія Ради Федерації профспілок України з питань рівності прав жінок і чоловіків висловила засудження «антисоціальної та антигуманної позиції» Третьякової.

Цього ж дня у соціальних мережах з’явився вирізаний фрагмент відео із висловлюваннями Галини Третьякової.

Сама депутатка заявила, що «невдало» підібрала слова під час свого виступу.

Read More

МЗС України звернулося до Франції через візит французьких депутатів до Криму

Заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова звернулася до Франції через візит французьких депутатів до анексованого Росією Криму.

«Джапарова звернулася з проханням офіційно відреагувати на незаконний візит делегації французьких депутатів Європарламенту на чолі з Тьєррі Маріані до Криму (30 червня-2 липня)», – повідомили в МЗС.

Посол Франції в Україні Етьєн де Понсен під час зустрічі з Джераровою підтвердив незмінну позицію офіційного Парижа щодо підтримки суверенітету і територіальної цілісності України.

 

Read More

Помпео в ООН запропонує продовжити ембарго на постачання зброї Ірану

Державний секретар США Майк Помпео 30 червня звернеться до Ради безпеки ООН, щоб запропонувати продовження ембарго на постачання зброї до Ірану. Термін чинного ембарго завершується в жовтні, нагадує Держдепартамент США.

Сполучені Штати наполягають, щоб продовження обмежень щодо Тегерана мало невизначений термін, але Росія та Китай, які мають право вето, виступають проти цього.

Помпео заявив, що сподівається, що «весь світ» зрозуміє необхідність продовження ембарго.

Минулого тижня США офіційно попросили Раду безпеки продовжити ембарго, обсяг якого може бути скорочений із початку жовтня в межах реалізації ядерної угоди 2015 року між Тегераном та світовими державами.

У травні 2018 року США вийшли з ядерної угоди та повернули санкції щодо Ірану.

Експерти вважають, що в разі скасування ембарго Росія та Китай можуть підписати угоди про постачання озброєнь Тегерану.

Read More

Журналіст в Ірані засуджений до смерті за роль у протестах

Іранський журналіст Рухолла Зам, чия робота в інтернеті сприяла загальнодержавним економічним протестам у 2017 році, засуджений до смертної кари за свої дії. Про це 30 червня заявив речник судової влади Ірану Голамхоссейн Есмаїлі, повідомляє іранська служба Радіо Свобода.

Створений Рухоллою Замом сайт AmadNews та канал у сервісі Telegram повідомляли іранцям про час протестів та публікували інформацію про зловживання іранських чиновників.

Зам жив і працював у вигнанні в Парижі, але його заманили до Ірану, де він був заарештований у жовтні 2019 року за незрозумілих обставин. Французька влада заявляла, що «рішуче засуджує» цей крок.

Пізніше Зам з’явився в телевізійному ефірі, він визнавав свої правопорушення і просив вибачення за свою минулу діяльність.

Зам може оскаржити свою справу у Верховному суді.

Протести 2017 року стали в Ірані найпотужнішими після масових заворушень після виборів у 2009 році. Тисячі учасників протестів були затримані поліцією, 25 людей загинули.

Read More

Адвокат Порошенка: 30 червня допиту в ДБР не буде

«Відосики», оголошення на сайтах і парканах ми не сприймали і не сприйматимемо. Тому 30 червня допиту не буде» – Головань

Read More

Україні потрібна її територія, а не компенсація від Росії за Крим – Кулеба

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба виключає вимогу компенсаційних виплат від Росії за анексію Криму, оскільки це тільки зашкодить стратегії, на якій наполягає Україна – про незаконну окупацію її території. Про це він сказав в інтерв’ю проєкту Радіо Свобода Крим.Реалії.

«А ви хочете, щоб ми визнали незаконну окупацію, попросили собі компенсацію за це? Чи як? Типу – заплатите гроші і все буде нормально? Ні! Стратегія абсолютно інша. Ми так і говоримо, що відбувається тимчасова незаконна окупація. Наголошуючи, що це тимчасове явище, воно незаконне, і що це – окупація за міжнародним правом. Це стартова позиція, з якою ми працюємо над тим, щоб зрештою ця окупація припинилася. Безумовно, компанії мають право судитися. Для нас дуже важливо, щоб у судових процесах жодним чином не визнавалася юрисдикція Російської Федерації в ширшому статусі, ніж у статусі держави-окупанта. Але наше ключове завдання, моє ключове завдання, як представника МЗС, це тримати ось цю рамку – тимчасова незаконна окупація», – пояснив Кулеба.

Детальніше дивіться пізніше в ексклюзивному інтерв’ю на сайті Крим.Реалії.

 

Раніше Кулеба закликав міністрів закордонних справ Європейської народної партії (ЄНП) до посилення санкцій проти Росії через ситуацію в Криму.

До цього він повідомляв, що в Міністерстві закордонних справ України готують стратегію деокупації Криму. Поки що цей план існує лише в проєктному, чорновому варіанті, але буде розширений і доповнений за рахунок ініціатив від РНБО, уряду й Офісу президента.

 

Президент України Володимир Зеленський раніше запевнив, що Україна не відступає від позиції повернення під свій контроль окупованих територій, в тому числі анексованого Криму.

Віцепрем’єр – міністр реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков зазначив в ефірі Радіо Крим.Реалії, що влада України хоче створення міжнародного майданчика для переговорів про деокупацію Криму, але не може прогнозувати, коли він з’явиться і в якому форматі.

 

Read More

Повернення Росії до G7 поки неможливе – посол Британії

Повернення Росії до «Групи семи» поки неможливе, посол Великої Британії в Україні Мелінда Сіммонс в інтерв’ю виданню «РБК-Україна».

«Ви самі виключили себе з G7 подібного роду поведінкою. Припиніть таку поведінку, тоді ми можемо говорити про «Групу семи» і про санкції. Але поки ви не виконаєте свою роль у Мінських угодах, поки ви не припините агресію проти України, такі варіанти не розглядаються», – сказала Сіммонс.

До так званої «Групи семи» входять США, Канада, Франція, Італія, Німеччина, Японія, Британія та Європейський союз. Росія не бере участі в зустрічах «Групи семи» після анексії українського Криму.

За повернення Росії до участі в зустрічах «Групи семи» час від часу виступає президент США Дональд Трамп.

Read More

Дуда і мер Варшави виходять у другий тур виборів президента Польщі – остаточні результати

Президент Польщі Анджей Дуда отримав найбільше голосів у першому турі виборів

Read More

Іран надіслав до Франції «чорні скриньки» з літака «Міжнародних авіаліній України» – ЗМІ

Іран надіслав до Франції «чорні скриньки» з літака «Міжнародних авіаліній України», повідомило агентство Associated Press з посиланням на іранське агентство IRNA.

Прокурор Голамаббас Торкі заявив, що скриньки – «фізично пошкоджені», тому дані можна отримати лише завдяки «тонким технологіям». Іранські експерти не змогли цього зробити через неможливість отримати необхідне обладнання у зв’язку з американськими санкціями.

22 червня Іран заявив, що передасть «чорні скриньки» до Франції «в найближчі кілька днів». Париж планує почати аналіз скриньок у липні.

На початку березня з’явилася інформація, що влада Ірану погодилася передати Україні бортові реєстратори збитого літака. Проте ніяких конкретних повідомлень про це так і не було.

Читайте також: МЗС про заяви Ірану щодо «чорних скриньок» збитого літака: чекаємо, коли Іран перейде від слів до дій​

Літак Boeing 737-800NG авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України» рейсу PS752 з Тегерану до Києва був збитий невдовзі після вильоту з міжнародного аеропорту столиці Ірану вранці 8 січня. Загинули всі 176 людей, які були в літаку, – 167 пасажирів і 9 членів екіпажу. Серед загиблих – громадяни семи країн, у тому числі 11 українців (усі 9 членів екіпажу і 2 пасажирів). Лише вранці 11 січня в Ірані після кількох днів заперечень офіційно визнали свою вину за збиття українського літака силами своєї протиповітряної оборони, яке назвали помилковим, і взяли на себе відповідальність.

Пізніше стало відомо, що Іран надіслав Україні проєкт меморандуму про взаєморозуміння, згідно з яким Київ і родини загиблих мали б погодитися списати причину катастрофи на «людську помилку» і відмовитися від права позиватися до призвідників збиття літака в судах.

Read More

India Bans 59 Chinese Apps Amid Border Tensions

India has banned the use of 59 Chinese-owned apps, including TikTok, citing security concerns Monday, as relations between the two neighbors worsen. In a statement, India’s Ministry of Electronics and IT said it “has decided to block 59 apps since in view of information available, they are engaged in activities which is prejudicial to sovereignty and integrity of India, defense of India, security of state and public order.” TikTok, a popular video application owned by Chinese parent company ByteDance, counts India as its biggest market. It was not immediately clear how the “ban” would be enforced and whether mobile companies were expected to comply. As of Monday evening, the banned apps were still available on Google’s Play store and the Apple App store in India, according to Tech Crunch.The announcement from Delhi comes amid rising tension between the two countries, weeks after 20 Indian soldiers were killed in clashes with Chinese forces along the border in the region of Ladakh. The Chinese government did not release figures on how many of its own soldiers were injured or killed. 
 

Read More

КМІС: 61% українців вважає, що зараз краще не співпрацювати з МВФ

61% українців вважає, що зараз краще не співпрацювати з Міжнародним валютним фондом, йдеться в опитуванні Київського міжнародного інституту соціології. У квітні таких громадян було 46%.

За співпрацю з МВФ виступає 24% респондентів (проти 32% у квітні).

Опитування проводили з 20 до 23 червня. У ньому взяли участь 2000 респондентів. Статистична похибка вибірки не перевищує: 2,2% для показників близьких до 50%, 2,1% — для показників близьких до 25%, 1,4% — для показників близьких до 10%.

9 червня Рада директорів Міжнародного валютного фонду схвалила 18-місячну програму співпраці з Україною на п’ять мільярдів доларів. Через три дні надійшов транш у розмірі 2,1 мільярда доларів.

Read More

Президент Косова обіцяє піти у відставку, якщо суд у Гаазі визнає його винним у воєнних злочинах

Президент Косова Хашим Тачі обіцяє «негайно піти у відставку», якщо суд у Гаазі визнає його винним у воєнних злочинах.

Під час звернення до нації він назвав «неправдивими» звинувачення на свою адресу.

«Моє серце поранене, але не розбите. Мої думки важкі, але не смутні. Моя кров гаряча, але чиста», – сказав Тачі.

Він пообіцяв зустрітися найближчими днями з політичними лідерами Косова та обговорити «наступні кроки».

24 червня спеціалізована прокуратура в Гаазі (SPO) висунула звинувачення проти президента Косова Хашима Тачі, колишнього голови парламенту Кадрі Веселі й «інших» осіб у воєнних злочинах і злочинах проти людяності, ймовірно, скоєних під час конфлікту в Косові 1998-1999 років або після нього.

Обвинувальний акт із 10 пунктів подали до Спеціального суду для розгляду злочинів, скоєних в Косові під час війни 1998-99 років.

Цей суд почав працювати на початку 2019 року. Західні держави сподіваються, що новий суд розслідуватиме злочини майже 20-літньої давнини, що були скоєні обома сторонами конфлікту, сербськими солдатами та бійцями Армії визволення Косова.

Косово проголосило незалежність від Сербії у 2008 році. Її визнає більшість країн Заходу, включно зі Сполученими Штатами, не визнали незалежності Сербія і Росія. Україна також не визнала незалежність Косова. Євросоюз намагається переконати Белград і Приштину нормалізувати відносини, проте поки що переговори не дали істотних результатів.

Read More

Ведучий телеканалу «Россия-24» звільнився, щоб не «піарити» поправки до Конституції

Ведучий на красноярському державному телеканалі «Россия-24» Володимир Жарінов заявив про звільнення, щоб не «піарити» поправки до Конституції.

«Йду з «Вестей». Сьогодні написав заяву. Йду з дивним відчуттям. Протягом семи років я писав гарячі новини, готував репортажі з місць подій, вів випуски новин і намагався бути об’єктивним. Але те, що відбувається зараз, – вище мого розуміння», – написав Жарінов у Facebook.

Він назвав запропоновані поправки до Конституції «історичним злочином».

«За всю кар’єру мені не доводилося піарити відверто деструктивні дії влади. І зараз не хочу. Я бачу єдиний вихід, щоб не брати участь в цьому божевіллі – звільнитися. Ну і, зрозуміло, голосувати не піду», – розповів Жарінов.

25 червня в Росії почалося голосування за поправки до Конституції, які серед іншого пропонують обнулення президентських термінів Володимира Путіна. Це дозволить йому знову балотуватися у президенти і залишатися при владі до 2036 року. Підрахунок результатів голосування почнеться після закриття виборчих дільниць 1 липня.

Read More

Реакция Китая на парад и типа новую технику путляндии! Унылая декорация!

Реакция Китая на парад и типа новую технику путляндии! Унылая декорация!

Последние новости путляндии и мира, экономика, бизнес, культура, технологии, спорт
 

 
 
Для распространения вашего видео или сообщения в Сети Правды пишите сюда, или на email: pravdaua@email.cz
 
 
Лучшие предложения товаров и услуг в Сети SeLLines
 
 
Ваши потенциальные клиенты о нужных им товарах и услугах пишут здесь: MeNeedit
 

Read More

Придурок потанин сделал еще хуже. Катастрофа в Норильске

Придурок потанин сделал еще хуже. Катастрофа в Норильске.

Катастрофа в Норильске не заканчивается, ведь за ее устранение взялся друг опущенного карлика пукина и глава «Норникеля» потанин и они просто сливают отходы в другое озеро. А чего нет то, просто журналисты это засняли, а так они и решают проблемы, создавая еще больше их. А людям по всей стране вешают лапшу на уши, якобы после принятия поправок к Конституции мы заживем и поэтому ходят по квартирам, ведь с явкой большие проблемы
 

 
 
Для распространения вашего видео или сообщения в Сети Правды пишите сюда, или на email: pravdaua@email.cz
 
 
Лучшие предложения товаров и услуг в Сети SeLLines
 
 
Ваши потенциальные клиенты о нужных им товарах и услугах пишут здесь: MeNeedit
 

Read More

Крым вскрыл всю подноготную опущенного карлика пукина

Крым вскрыл всю подноготную опущенного карлика пукина
 

 
 
Для распространения вашего видео или сообщения в Сети Правды пишите сюда, или на email: pravdaua@email.cz
 
 
Лучшие предложения товаров и услуг в Сети SeLLines
 
 
Ваши потенциальные клиенты о нужных им товарах и услугах пишут здесь: MeNeedit
 

Read More