Сину чеського прем’єра можуть заборонити в’їзд в Україну – прикордонна служба

Posted by on 16/11/2018

Синові прем’єр-міністра Чехії Андрею Бабішу-молодшому загрожує заборона на в’їзд в Україну та штраф за незаконний перетин кордону, повідомив 16 листопада проекту Радіо Свобода Крим.Реалії помічник голови Держприкордонслужби України Олег Слободян.

Зранку 16 листопада прем’єр-міністр Чехії Андрей Бабіш заявив, що не збирається добровільно йти у відставку на час розслідування. Він також подякував президенту країни Мілошу Земану за обіцянку уповноважити його сформувати новий кабінет у разі можливої відставки.

У Празі ввечері 15 листопада відбувся протест проти уряду Бабіша через поїздку його сина до анексованого Криму.

У Чехії розгорівся політичний скандал після інтерв’ю сина прем’єра Андрея Бабіша-молодшого виданню Seznam.cz, яке оприлюднили 12 листопада. За словами сина, торік його силою вивезли до анексованого Росією Криму, щоб не дати можливості свідчити правоохоронцям проти батька у можливих махінаціях з коштами Євросоюзу.

Натомість прем’єр Андрей Бабіш стверджує, що його син перебував у Криму «добровільно». Він додав при цьому, що син страждає від шизофренії.

15 листопада Вища палата парламенту Чехії Сенат визнала неприйнятною роботу Бабіша на посаді голови уряду до завершення розслідування можливих махінацій із коштами Європейського союзу.

Більше цікавих новин, які не потрапили на сайт, – у Telegram-каналі Радіо Свобода. Долучайтеся!


your ad here

обговорення

завжди будьте першими!

залиште коментар:

uСтудія · ПравдаUa · uSeLL · uDmnsa · uNeed · uBuy