01001, Київ, Україна
info@ukrlines.com

Alea iacta est – італійська UniCredit Group продає «Укрсоцбанк»

ukrsotsbank

Італійська банківська група UniCredit Group остаточно домовилася про продаж свого українського активу «Укрсоцбанку» російській фінансово-промисловій групі «Альфа-груп», мовиться у повідомленні UniCredit Group, опублікованому 11 січня.

На отримання необхідних дозволів регуляторних органів і завершення операції очікують упродовж 2016 року.

Угода передбачає, що UniCredit Group передасть свій пакет акцій в «Укрсоцбанку» компанії ABHH, приватній холдинговій компанії з інвестиціями у кількох банківських бізнесах у СНД, в обмін на випущені акції, які відповідають частці володіння у ABHH рівний 9,9%, після закриття угоди.

Переговори про продаж велися з серпня 2015 року.

У «Альфа-груп» і Unicredit вже є досвід співпраці: кілька років тому акціонери «Альфа-груп» придбали понад 5% італійської групи.

За даними Національного банку України, станом на 1 жовтня 2015 року за розміром активів «Укрсоцбанк» займав сьоме місце, «Альфа-Банк» – восьме місце серед понад 100 фінустанов, які діють в Україні.

Якщо угода буде виконана, українці з банківськими картками нинішнього банку UniCredit втратять можливість без додаткових витрат знімати готівку у місцевій валюті у банкоматах банків групи цього банку в усіх країнах світу, де вона працює.

Правда України

залиште коментар: