$1*/ mo hosting! Get going with us!

МЗС Литви: Росія має негайно звільнити Сенцова, який перебуває на межі життя і смерті

Posted by on 20/08/2018

Міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявичус закликає владу Росії негайно звільнити українського режисера Олега Сенцова, засудженого Москвою, який майже 100 днів голодує в російській колонії.

«Завтра буде 100 днів відтоді, як Олег Сенцов голодує на знак протесту в російській тюрмі. Олег перебуває на межі життя і смерті. Ми закликаємо Росію ще раз негайно звільнити незаконно затриману, невинну людину і решту політичних в’язнів з України», – написав Лінкявичус у Twitter.

14 серпня Олег Сенцов розповів російській правозахисниці Зої Свєтовій, яка їздила до нього в колонію, що його стан «передкритичний». Сестра Сенцова Наталія Каплан повідомила, що в листі він їй написав, що втрачає надію і не вірить у звільнення.

Засуджений в Росії український режисер Олег Сенцов 14 травня оголосив безстрокове голодування з вимогою звільнити всіх українських політв’язнів, які перебувають в російських в’язницях.

В Україні і світі відбувають акції на його підтримку з вимогою до Росії звільнити режисера і всіх українців, утримуваних із політичних мотивів.


Build a better website in less than an hour. Start for free at us.

обговорення

завжди будьте першими!

залиште коментар: