01001, Київ, Україна
info@ukrlines.com

Новые ракетные катера для Украины и стелс B-21 для прорыва про путляндии

Новые ракетные катера для Украины и стелс B-21 для прорыва про путляндии.

Ракетные катера для Украины от Англии и B-21 для ВВС США, ракетные стрельбы ВМС Турции, новое оружие США от Байдена для ВСУ, конфликт Греции и Турции, а также ситуация в Сирии и Ливии с С-300
 

 
 
Для распространения вашего видео или сообщения в Сети Правды пишите сюда, или на email: pravdaua@email.cz
 
 
Лучшие предложения товаров и услуг в Сети SeLLines
 
 
Ваши потенциальные клиенты о нужных им товарах и услугах пишут здесь: MeNeedit
 

Read More

Шпиономания: дегенераты обнаружили украинского шпиона в сибирской дивизии ракетных войск

Шпиономания: дегенераты обнаружили украинского шпиона в сибирской дивизии ракетных войск.

По данным польского издания, в районе города Барнаул, на Алтае, псы-феесбешники провели операцию захвата «шпиона», работавшего на иностранную разведку. Задержанным оказался некто Сергей Сидорчук, военнослужащий в звании старшего лейтенанта, который проходил службу в 35-й дивизии ракетных войск стратегического назначения
 

 
 
Для распространения вашего видео или сообщения в Сети Правды пишите сюда, или на email: pravdaua@email.cz
 
 
Лучшие предложения товаров и услуг в Сети SeLLines
 
 
Ваши потенциальные клиенты о нужных им товарах и услугах пишут здесь: MeNeedit
 

Read More

Интервентов кацапов будем жечь! – беларусы устроят “теплый” прием путиноидам

Интервентов кацапов будем жечь! – беларусы устроят “теплый” прием путиноидам.

Своей четкой, не оставляющей сомнения позицией вы можете спасти и независимость своей страны, и множество жизней
 

 
 
Для распространения вашего видео или сообщения в Сети Правды пишите сюда, или на email: pravdaua@email.cz
 
 
Лучшие предложения товаров и услуг в Сети SeLLines
 
 
Ваши потенциальные клиенты о нужных им товарах и услугах пишут здесь: MeNeedit
 

Read More

Розстріляне Відродження. Як таке могло статись? Хвильовий, Бойчук, Курбас

Розстріляне Відродження. Як таке могло статись? Хвильовий, Бойчук, Курбас.

Розстріляне відродження (також Червоний ренесанс) — духовно-культурне та літературно-мистецьке покоління 20-х і 30-х рр. XX ст. в Українській СРР, яке дало високохудожні твори у галузі літератури, філософії, живопису, музики, театру, кіно та яке було знищене сталінським режимом. Хвильовий, Бойчук, Курбас та інші…
 

 
 
Для поширення вашого відео чи повідомлення в Мережі Правди пишіть сюди, або на email: pravdaua@email.cz
 
 
Найкращі пропозиції товарів і послуг в Мережі Купуй!
 
 
Ваші потенційні клієнти про потрібні їм товари і послуги пишуть тут: MeNeedit
 

Read More

Буларусская скрепа погнулась, гундяевская секта после Киева теряет Минск

Буларусская скрепа погнулась, гундяевская секта после Киева теряет Минск.

У синода секты гундяева своя логика. И эта логика полностью совпадает с политической логикой обиженного карлика пукина
 

 
 
Для распространения вашего видео или сообщения в Сети Правды пишите сюда, или на email: pravdaua@email.cz
 
 
Лучшие предложения товаров и услуг в Сети SeLLines
 
 
Ваши потенциальные клиенты о нужных им товарах и услугах пишут здесь: MeNeedit
 

Read More

Висуванець на мера Дніпра від «Слуги народу»: запропонували президент і партія, виключення з «ЄС» пройшло «безконфліктно»

Головний лікар обласної лікарні імені Мечникова в Дніпрі Сергій Риженко, якого висунула на посаду мера міста нині владна президентська партія «Слуга народу», повідомив Радіо Свобода, що балотуватися йому запропонували президент Володимир Зеленський і його партія. Він також назвав цей крок, який призвів до його виключення з партії «Європейська солідарність», «необхідністю» і стверджував, що в цій партії його «підтримують».

За результатами з’їзду партії «Слуга народу», на якому раніше 31 серпня офіційно затвердили партійних кандидатів на посади міських голів на місцевих виборах 25 жовтня, Риженко також додав, що не балотуватиметься до обласної ради, депутатом якої він наразі є, але йтиме першим номером у списку партії «Слуга народу» до міської ради.

Як розповів Сергій Риженко, донедавна член фракції опозиційної партії «Європейська солідарність» у Дніпропетровській обласній раді, ініціатива висунення його кандидатури на посаду міського голови Дніпра від владної партії належала не йому. «Це була пропозиція президента й пропозиція партії», – сказав він.

Щодо свого виключення з фракції партії «Європейська солідарність» в облраді він заявив, що воно відбулось безконфліктно. «Я дуже вдячний тим людям, які були зі мною. Я знаю, що по-людськи мене підтримують. Ніякого конфлікту не було. Я їм пояснив, що сьогодні це необхідність», – стверджував Риженко.

28 серпня, після того, як Риженко публічно дав згоду балотуватися від партії «Слуга народу», в партії «Європейська солідарність» повідомили про його виключення з фракції партії, а його рішення балотуватись від «Слуги народу» назвали «помилковим» – бо, як заявили в «ЄС», «за останній рік саме команда «Слуг народу» здійснила низку кроків, які призвели до втрати позицій нашої армії, те ж саме стосується і медицини, яка лишається недофінансованою на фоні коронавірусу».

«Ми шануємо його (Риженка) як фахівця та організатора, який на посаді головного лікаря обласної лікарні імені Мечникова багато зробив для порятунку життів наших поранених героїв, лікування громадян, розвитку медичного закладу. Проте вимоги партійної дисципліни, відповідальності перед виборцями, дотримання етичних та моральних принципів у політичній діяльності мусять бути непохитними… «Європейська солідарність» лишається опозиційною політичною силою до тієї політики, яку проводить «зелена» команда», – додали в партії.

Сергієві Риженку 57 років. За часів президентства Віктора Януковича він працював першим заступником міністра охорони здоров’я, потім очолював Державну санітарно-епідеміологічну службу. На виборах 2015 року був обраний депутатом Дніпропетровської обласної ради від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність». Очолює обласну лікарню, яка, зокрема, за роки війни на Донбасі врятувала життя тисячам поранених бійців.

Read More

Санкції щодо Білорусі: в ЄС мають схвалити наступного тижня, в Балтії схвалили вже

Санкції Європейського союзу щодо Білорусі мають остаточно схвалити наступного тижня, тим часом країни Балтії вже схвалили свої власні санкції щодо низки чільників нинішньої влади Білорусі, яких підозрюють у причетності до фальсифікації президентських виборів у цій країні і до жорстокого придушення акцій протесту, які не припиняються з дня виборів 9 серпня.

Як повідомив у твітері редактор Радіо Вільна Європа / Радіо Свобода з питань Європи Рікард Юзвяк, раніше багатолітній кореспондент радіо в Брюсселі, який і далі стежить за подіями в Євросоюзі, робочі групи в Брюсселі завершать роботу над санкціями проти Білорусі цього тижня, а посли країн ЄС мають схвалити їх наступного тижня.

Про необхідність санкцій щодо низки чільників нинішньої влади Білорусі, яких підозрюють у причетності до фальсифікації президентських виборів у цій країні і до жорстокого придушення акцій протесту, в Європейському союзі досягли загальної домовленості 28 серпня. При цьому тоді йшлося про те, що на остаточне узгодження списку приблизно з 20 таких осіб і на виконання всіх необхідних юридичних формальностей мало піти не менш ніж тиждень.

Із заяв учасників тієї зустрічі міністрів закордонних справ країн ЄС випливало, що в першу версію списку майже напевно не потрапить чинний президент Білорусі Олександр Лукашенко, хоча в разі відсутності поступу в урегулюванні в Білорусі список можуть розширювати, і в такому разі потрапляння до нього й самого Лукашенка не виключене.

Тим часом три країни Балтії – Естонія, Латвія і Литва – вже ухвалили свої власні санкції, не чекаючи на рішення ЄС: вони заборонили в’їзд на свою територію 30 чільним білоруським посадовцям.

Списки Естонії і Латвії, оприлюднені міністерствами закордонних справ цих країн, збігаються і починаються з самого Лукашенка. Також у них посадовці адміністрації президента Білорусі, Центральної виборчої комісії, Міністерства внутрішніх справ, Міністерства юстиції, Генеральної прокуратури, Комітету державної безпеки, Слідчого комітету, Ради безпеки, Комітету державного контролю Білорусі і виконкому міськради Мінська. В Литві про заборону в’їзду 30 білоруським посадовцям, без переліку їхніх імен, повідомило Міністерство внутрішніх справ. При цьому там додали, що список може бути розширений.

Естонія наклала свою заборону на невизначений термін, Латвія на п’ять років, Литва не уточнила термін своєї заборони.

У Білорусі з дня президентських виборів 9 серпня щодня тривають масові протести проти оголошеної перемоги на них чинного президента Олександра Лукашенка на шостий термін поспіль. Силовики вдаються до репресій проти ініціаторів і учасників протестів.

 

Read More

У Нідерландах відновили слухання у справі про збиття MH17

У понеділок, 31 серпня, у Окружному суді Гааги почалася третя сесія судового процесу у справі про збиття літака рейсу МН17 на Донбасі у 2014 році.

 

На цьому етапі заплановані виступи адвокатів постраждалих і розгляд клопотань адвокатів одного з обвинувачених.

Як повідомляє «Укрінформ», захист Олега Пулатова, одного з чотирьох підозрюваних у справі, заявив під час сьогоднішнього засідання, що планує найближчим часом вирушити до Росії, щоб зустрітися з підзахисним. За словами адвокатки Сабіни тен Дуссхате, попередні спроби зустрітися з Пулатовим були невдалі через пандемію.

У відповідь нідерландські прокурори зазначили, що адвокати були поінформовані щодо того, з яких міст здійснюються рейси у Росію. Прокурор Вард Фердінандуссе наголосив, що таких є кілька рейсів на тиждень.

Перший блок сесії має тривати з 31 серпня по 11 вересня, другий – з 28 вересня по 9 жовтня, третій – з 2 листопада по 13 листопада.

 

Літак «Боїнг-777» авіакомпанії Malaysia Airlines, що виконував рейс MH17 із нідерландського Амстердаму в малайзійський Куала-Лумпур, був збитий над зоною російської гібридної агресії на сході України 17 липня 2014 року. Загинули 298 людей – усі, хто був на борту. За згодою України, на території якої сталася трагедія, міжнародне розслідування – і технічне, і кримінальне – очолили Нідерланди, громадян яких було найбільше серед загиблих.

9 березня в місцевості Схіпгол біля Амстердаму почався перший судовий процес над першими чотирма обвинуваченими в збитті літака рейсу MH17.

Це троє громадян Росії: Ігор Гіркін, відомий на прізвисько «Стрєлков», який у час збиття літака називав себе «міністром оборони» угруповання «ДНР», Сергій Дубинський, відомий на прізвисько «Хмурий», відставний полковник ГРУ Росії, а на час тих подій «генерал-майор» в угрупованні «ДНР», що очолював його власне «ГРУ», Олег Пулатов, відомий на прізвисько «Гюрза», полковник, колишній російський спецпризначенець, який на окупованій частині Донбасу був тоді заступником Дубинського, – а також громадянин України Леонід Харченко, відомий на прізвисько «Крот», який перебував у той час у лавах угруповання «ДНР» під командуванням Дубинського.

Їм висунені попередні обвинувачення в убивстві 298 людей і в спричиненні катастрофи літака, що призвела до загибелі всіх на борту. Всі обвинувачені на процес не з’явилися. Тільки Пулатов представлений нідерландськими адвокатами.

За деякими оцінками, вироку у процесі варто очікувати не раніше, ніж через кілька років.

 

 

Read More

З’їзд «Європейської солідарності»: до партії Порошенка на місцевих виборах приєдналися колишні політв’язні

Партія «Європейська солідарність» у понеділок провела з’їзд у Києві, в перебігу якої її лідер, п’ятий президент України Петро Порошенко заявив, що його політсила іде на місцеві вибори з командою, яка «об’єднала патріотів із різних політичних сил, професійних і проєвропейських лідерів, щоб зупинити проросійський реванш і будувати європейське життя в Україні».

«Від результату цієї загальнонаціональної кампанії залежить доля країни. Насамперед ми повинні сформувати потужні фракції «Європейської солідарності» в усіх облрадах. Але особливо це важливо в південних та східних регіонах – для забезпечення унітарності країни, боротьби з ідеями федералізму та проявами сепаратизму», – сказав Порошенко, виступаючи на з’їзді.

Під час заходу було озвучено, що до «ЄС» на місцевих виборах долучаються, серед інших, колишні політв’язні Кремля Роман Сущенко та Володимир Балух, ексдепутат попередніх скликань Леонід Ємець, директор Одеського художнього музею Олександр Ройтбурд.

Читайте також: «​Мотивую кандидатів»​ – Шмигаль пояснив, що робив на з’їзді партії «Слуга народу»​

«За півтора роки українська дипломатія втратила ініціативність, амбітність, скоординованість. Бачачи, що Україна й сама послаблює тиск на Росію, наші партнери не мають мотивації бути активнішими за нас самих. Створена нами міжнародна коаліція на підтримку України збавила оберти. Принцип «нічого про Україну без України» порушується. Дедалі частіше наші партнери без нашої участі перемовляються з Кремлем про нас», – сказав Порошенко.

Раніше сьогодні також у Києві відбувся позачерговий з’їзд президентсьої партії «Слуга народу», де, серед іншого, були визначені кандидати у мери деяких міст від своєї політичної сили. З’їзд влаштували на даху – вертолітному майданчику виставкового центру «Парковий». Як повідомив з місця події кореспондент Радіо Свобода, перед входом до центру, між поліцією та людьми, які заявили, що є ошуканими вкладниками однієї зі столичних забудов, виникла сутичка. За даними кореспондента, поліції довелося відтіснити мітингувальників на протилежний бік від «Паркового».

Read More

Poll Shows 40 Percent of Americans Back Trump Executive Order on TikTok

Forty percent of Americans back President Donald Trump’s threat to ban videosharing app TikTok if it is not sold to a U.S. buyer, according to a Reuters/Ipsos national poll, suggesting that many support the effort to separate the social media upstart from its Chinese parent.The poll published Monday, which surveyed 1,349 adult respondents across the United States, found that 40% backed Trump’s recent executive order forcing China’s ByteDance to sell its TikTok operations in the United States by Sept. 15. Thirty percent of the respondents said they opposed the move, while another 30% said they didn’t know either way.The responses were largely split along party lines, and many of those who agreed with Trump’s order said they do not know much about TikTok. Among Republicans, for example, 69% said they supported the president’s order while only 32% said they were familiar with the app. Twenty-one percent of Democrats also supported Trump’s order and 46% said they were familiar with TikTok.The figures suggest most Americans had only “a fleeting knowledge of the brand,” said Dipanjan Chatterjee, vice president and principal analyst at Forrester Research. Chatterjee said the negative attitudes were likely the result of the public rhetoric around TikTok – and increasing tensions with Beijing.”Clearly there’s been a politicization of TikTok,” he said.TikTok users have captured the teenage zeitgeist with catchy song-and-dance videos in the United States and elsewhere, but its parent company’s ties to Beijing have been the subject of bipartisan concern as relations with China deteriorate.Those worries culminated earlier this month in a do-or-die order from Trump to ByteDance, with the Trump administration saying that TikTok is a potential national security risk due to the vast amount of private data the app is compiling on U.S. consumers. TikTok claims about 100 million monthly active users in the U.S.The Chinese company must now divest TikTok in the United States. Microsoft Corp and Oracle Corp are among U.S. companies fighting to snap up its assets.The Reuters/Ipsos poll found that 38% of respondents said they were either very or somewhat familiar with the app and 25% said they had watched a video on the platform. Thirty-five percent agreed with the statement that they had “heard of it, but that’s about it.”Americans also appeared to be more critical of the Chinese company than they were of American-based technology companies: 47% of respondents said they either held very unfavorable, somewhat unfavorable, or “lean towards unfavorable” attitudes toward TikTok. By contrast, just 11% said they had similarly unfavorable impressions of Seattle-based Amazon – the world’s largest online retailer which is facing allegations of monopolistic behavior from both sides of the U.S. political aisle. 

Read More

Єрмак прокоментував заяви Фокіна щодо амністії і «особливого статусу»

Керівник офісу президента України Андрій Єрмак прокоментував заяви заступника голови української делегації в Тристоронній контактній групі щодо врегулювання на окупованій частині Донбасу Вітольда Фокіна, який пропонував загальну амністію бойовикам і «особливий статус» для всього Донбасу, а не тільки для його окупованої частини.

Ці коментарі Фокіна є особистою позицією особи, яка щойно приєдналася до переговорного процесу і ще розбирається з тематикою, і не відображають офіційної позиції України, наводить слова Єрмака сайт президента.

Він наголосив, що амністія не може стосуватися осіб, які скоювали воєнні злочини, захоплювали заручників, катували і вбивали полонених, торгували людьми, брали участь у фінансуванні тероризму і вчиняли деякі інші тяжкі злочини.

Єрмак також зауважив, що мінські угоди і пропозиції української делегації щодо доопрацювання законопроєкту про особливості місцевого самоврядування в ОРДЛО не передбачають особливого статусу для всього Донбасу – йдеться виключно про тимчасово окуповані райони.

«Є чіткі червоні лінії, які неодноразово окреслював президент України Володимир Зеленський. Тому позиція української делегації в мінській ТКГ повністю відповідає національним інтересам України», – наголосив, як мовиться в повідомленні, керівник офісу президента.

Раніше 31 серпня на слова Фокіна також критично відреагували голова Верховної Ради Дмитро Разумков і міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Вітольд Фокін, колишній прем’єр-міністр України, нині заступник голови делегації України в ТКГ, в інтерв’ю проросійському виданню «Страна.уа» 29 серпня заявив, зокрема: «Сьогодні, щоб припинити війну і вберегти життя бійців і командирів, моя позиція – треба оголосити загальну амністію, провести вибори, вирішити питання особливого статусу окремих районів, а краще – всього Донбасу».

В Україні ще з кінця 2014 року діє закон «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей», чинність якого Україна продовжувала вже кілька разів. У Києві й на Заході вважають, що це повністю відповідає виконанню пункту мінських домовленостей, де йдеться про «особливий статус». Москва й підтримувані і скеровувані нею незаконні збройні сепаратистські угруповання «ДНР» і «ЛНР» дотримуються протилежної думки й домагаються чогось на кшталт повної автономії, іноді для всієї території Донецької і Луганської областей, а не тільки для окупованої частини їх, із правом блокувати будь-які неприйнятні для Кремля кроки Києва.

Крім того, за ухваленим 2014 року законом «Про недопущення переслідування та покарання осіб-учасників подій на території Донецької та Луганської областей», який не набув чинності і який тепер у владній партії «Слуга народу» пропонують замінити на інший, непритягнення до кримінальної відповідальності, яке часто помилково називають «амністією», може стосуватися тільки тих учасників подій на сході України, хто не скоїв тяжких злочинів. При цьому правозахисники звертали увагу, що цей закон може бути надто м’яким, і закликали зменшити перелік статей Кримінального кодексу, дії за якими мають потрапити під таку «амністію».

Read More

Гуморист Олег Філімонов розповів Радіо Свобода, як президент запропонував йому стати мером Одеси

Гуморист Олег Філімонов в ексклюзивному інтерв’ю Радіо Свобода розповів, як президент України Володимир Зеленський запропонував йому балотуватися на посаду міського голови Одеси від нині владної президентської партії «Слуга народу».

Як сказав Філімонов, який живе в Одесі, а нині перебуває в Києві на з’їзді цієї партії, пропозиція пролунала ще приблизно три місяці тому під час неформальної зустрічі з президентом.

«Я маю сказати, що я досить довго думав. Але я ухвалив рішення, що я піду», – сказав Філімонов.

Два місяці тому, наприкінці червня, Зеленський присвоїв Філімонову звання народного артиста України.

До обрання президентом Зеленський, як і нині, Філімонов теж був актором комедійного жанру і ведучим низки гумористичних телепрограм.

Партію «Слуга народу» її опоненти критикують за висування на політичні посади людей без належного досвіду, зокрема й акторів чи гумористів. У партії відповідають, що це відповідь на запит на «нові обличчя».

 

Read More

Країни Балтії запроваджують санкції проти Лукашенка

Латвія, Литва та Естонія 31 серпня оприлюднять списки білоруських офіційних осіб, проти яких ці три країни запроваджують санкції у зв’язку з імовірною фальсифікацією виборів президента Білорусі та жорстокого придушення акцій протесту.

У списку фігуруватиме і президент Білорусі Олександр Лукашенко. Про це заявив литовський президент Гітанас Науседа. Лукашенкові буде заборонений в’їзд до країн Балтії.

Країни Євросоюзу раніше принципово домовилися про необхідність санкцій проти білоруських чиновників, однак конкретний склад списку ще не узгодили. Зокрема, не всі держави погодилися з включенням до списку самого Лукашенка. Такий підхід розчарував представників країн Балтії, які виступають за жорсткіші заходи. Вони вирішили запровадити санкції самостійно.

У Білорусі з 9 серпня тривають багатотисячні протести проти офіційних підсумків виборів президента, які, як вважають демонстранти, були сфальсифіковані на користь Лукашенка. Багато учасників акцій протесту були затримані, жорстоко побиті, піддавалися приниженням. Кілька людей загинули. Країни Заходу не визнали офіційні результати, висловили обурення тим, що відбувається, і закликали владу до діалогу з опозицією.

У Литві зараз перебуває головна суперниця Лукашенко на виборах – Світлана Тихановська. 31 серпня її соратники повідомили, що 4 вересня вона має виступити в Раді безпеки ООН.

 

Read More

Лохотрону B2B Jewelry кінець! Хто заплатив за острів крадуна гонти?

Лохотрону B2B Jewelry кінець! Хто заплатив за острів крадуна гонти?

Нарешті СБУ накрило фінансову піраміду B2B Jewelry – після 2-х років її існування. За ці 2 роки 600 000 українців віднесли дегенерату гонті і компанії 250 мільйонів доларів. А він і компанія вклались в круті авто, нерухомість і… власний острів на Дніпрі. Як гадаєте, куди підуть ображені вкладники? І чому СБУ не прикрило цю піраміду ще взимку?
 

 
 
Для поширення вашого відео чи повідомлення в Мережі Правди пишіть сюди, або на email: pravdaua@email.cz
 
 
Найкращі пропозиції товарів і послуг в Мережі Купуй!
 
 
Ваші потенційні клієнти про потрібні їм товари і послуги пишуть тут: MeNeedit
 

Read More

Последний хапок, из путляндского общака украли ещё 90 млрд. долларов!

Последний хапок, из путляндского общака украли ещё 90 млрд. долларов!

Самые последние новости путляндии и мира, экономика, бизнес, культура, технологии, спорт
 

 
 
Для распространения вашего видео или сообщения в Сети Правды пишите сюда, или на email: pravdaua@email.cz
 
 
Лучшие предложения товаров и услуг в Сети SeLLines
 
 
Ваши потенциальные клиенты о нужных им товарах и услугах пишут здесь: MeNeedit
 

Read More

Жертви перемир’я: зелений карлик нагло бреше – на Донбасі знову втрати

Жертви перемир’я. Зелений карлик нагло бреше – на Донбасі знову втрати
 

 
 
Для поширення вашого відео чи повідомлення в Мережі Правди пишіть сюди, або на email: pravdaua@email.cz
 
 
Найкращі пропозиції товарів і послуг в Мережі Купуй!
 
 
Ваші потенційні клієнти про потрібні їм товари і послуги пишуть тут: MeNeedit
 

Read More

Позор российской вундервафли: ракету С-400 уронили во время международных соревнований

Позор российской вундервафли: ракету С-400 уронили во время международных соревнований.

Шутка ли, на международном военном мероприятии рухнула ракета новейшего комплекса ПВО и такое событие безусловно отрицательно отразится на репутации производителя ракеты и приведет к массе вопросов у тех, кто уже купил этот комплекс и кто планирует его покупать. А креме того, минобороны было обязано опровергнуть эту информацию потому, что само назвало С-400 своим основным воздушным щитом
 

 
 
Для распространения вашего видео или сообщения в Сети Правды пишите сюда, или на email: pravdaua@email.cz
 
 
Лучшие предложения товаров и услуг в Сети SeLLines
 
 
Ваши потенциальные клиенты о нужных им товарах и услугах пишут здесь: MeNeedit
 

Read More

Що завершиться швидше – зелений карлик, війна чи економіка України?

Що завершиться швидше – зелений карлик, війна чи економіка України?

Зелений карлик буде завершувати, економіка вже завершує, справа Шеремета не завершується, а також Байден і зброя, Тимошенко і вірус і багато іншого
 

 
 
Для поширення вашого відео чи повідомлення в Мережі Правди пишіть сюди, або на email: pravdaua@email.cz
 
 
Найкращі пропозиції товарів і послуг в Мережі Купуй!
 
 
Ваші потенційні клієнти про потрібні їм товари і послуги пишуть тут: MeNeedit
 

Read More

Тихановська виступить у Раді безпеки ООН – речник

Лідерка білоруської опозиції Світлана Тихановська звернеться до Ради безпеки ООН 4 вересня, йдеться в заяві її речника.

Вона виступить за допомогою відеозв’язку на запрошення Естонії, яка зараз є непостійним членом Ради безпеки, повідомляє Reuters.

Тихановська була кандидатом у президенти на виборах 9 серпня в Білорусі, на яких, як твердять її прихильники, здобула перемогу.

Вона вимушено виїхала до Литви після виборів. У Білорусі в той же час розпочалися протести проти продовження влади Олександра Лукашенка, якого підконтрольна йому Центральна виборча комісія оголосила переможцем виборів. Тисячі учасників протесту побували в місцях несвободи, сотні заявляють про тортури в міліції.

 

 

Read More

Чорногорія: просербська опозиція святкує перемогу на парламентських виборах, влада чекає на офіційні результати

На парламентських виборах у Чорногорії, що відбулися 30 серпня, найбільше голосів здобула Демократична партія, яку очолює глава держави Міло Джуканович. За неї проголосували 35% виборців, повідомляє кореспондент Радіо Свобода.

Однак, за попередніми даними, 27% голосів здобула просербсько-проросійська коаліція «За майбутню Чорногорію», і її лідери стверджують, що вони спроможні сформувати коаліцію з кількома меншими партіями.

Президент Джуканович у зверненні до громадян сказав, що його партія разом із традиційними коаліційними партнерами, а це насамперед національні меншини, за неповними даними, здобула 40 з-поміж 81 депутатського місця в майбутньому парламенті. Він додав, що поважатиме остаточний результат, хоч яким би він був.

Вибори пройшли без інцидентів. Просербські партії вночі святкували перемогу, закликавши своїх прихильників не виходити на вулиці.

У передвиборчій кампанії важливу роль грала Сербська православна церква, котра закликала своїх прихильників проголосувати проти владної партії та Джукановича. Белградські засоби масової інформації також підтримували чорногорську опозицію.

Read More

У Польщі відзначають ювілей створення незалежної профспілки «Солідарність»

У Польщі святкують 40-річчя від часу створення незалежної профспілки «Солідарність», повідомляє Польське радіо. На урочистостях на Щецинській судноверфі голова профспілки Пйотр Дуда назвав відзначення виявом «поваги до тих ідеалів та цінностей, які «Солідарність» несла у 1980 році, та які «Солідарність» несе до сьогодні».

«Це – символ поваги до усіх безіменних, котрі боролися за клаптик свободи. А таким клаптиком свободи був постулат про створення незалежної самоврядної профспілки Солідарність», – наголосив Дуда.

Канцлер Німеччини Анґела Меркель, вітаючи поляків із ювілеєм «Солідарності», заявила, що профспілка започаткувала процеси, що призвели до краху Берлінського муру, назвавши активістів «Солідарності» «героями свободи».

31 серпня 1980 року тодішня комуністична влада Польщі погодилася підписати 31 постулат із представниками страйкарів на Ґданській корабельні. Одним із головних досягнень була згода на створення незалежних профспілок, які мали захищати права працівників і брати участь у визначенні заробітної плати, поліпшенні умов праці. Також сторони домовилися про обмеження цензури та повернення на роботу учасників страйків 1970 і 1976 років.

Унаслідок підписання домовленостей для влади розпочався період випробувань у зв’язку зі стрімким розвитком незалежної самоврядної профспілки «Солідарність», яка згодом перетворилася на політичний рух.

Read More

Беларусы в шоке, карлик пукин их ненавидит не меньше маньяка лукашеску

Беларусы в шоке, карлик пукин их ненавидит не меньше маньяка лукашеску.

Молчание путляндии. Как обиженный карлик пукин теряет Беларусь. Каждый новый день протестов усиливает недоверие и враждебность к путляндии со стороны тех, кто никогда подобных чувств не испытывал
 

 
 
Для распространения вашего видео или сообщения в Сети Правды пишите сюда, или на email: pravdaua@email.cz
 
 
Лучшие предложения товаров и услуг в Сети SeLLines
 
 
Ваши потенциальные клиенты о нужных им товарах и услугах пишут здесь: MeNeedit
 

Read More

Обиженный карлик пукин доврался до худших времен и опять спрятался в бункере

Обиженный карлик пукин доврался до худших времен и опять спрятался в бункере.

Реальная картина и то, о чем рассказывает обиженный карлик пукин и его люди – разные вещи. Правда, злой дед еще не показал мультиков о том, как все хорошо, но этот козырный туз он оставил до худших времен, которые уже на подходе
 

 
 
Для распространения вашего видео или сообщения в Сети Правды пишите сюда, или на email: pravdaua@email.cz
 
 
Лучшие предложения товаров и услуг в Сети SeLLines
 
 
Ваши потенциальные клиенты о нужных им товарах и услугах пишут здесь: MeNeedit
 

Read More

Илон Маск ведёт свою компанию уже не в завтра, а в послезавтра нашей цивилизации

Илон Маск ведёт свою компанию уже не в завтра, а послезавтра нашей цивилизации.

В итоге, получается забавная картина. Пока конкуренты уцепились за старые технологии, с большей или меньшей осторожностью высмеивая Маска, он ведет свою в бущее, все больше увеличивая отрыв от любых конкурентов
 

 
 
Для распространения вашего видео или сообщения в Сети Правды пишите сюда, или на email: pravdaua@email.cz
 
 
Лучшие предложения товаров и услуг в Сети SeLLines
 
 
Ваши потенциальные клиенты о нужных им товарах и услугах пишут здесь: MeNeedit
 

Read More

Карлик пукин дообнулялся! У 40% бизнеса в путляндии нет денег на уплату налогов

Карлик пукин дообнулялся! У 40% бизнеса в путляндии нет денег на уплату налогов.

По швам трещит путиномика, а солнцеликий и его окружение прощают миллиард долларов своему беларусскому вассалу
 

 
 
Для распространения вашего видео или сообщения в Сети Правды пишите сюда, или на email: pravdaua@email.cz
 
 
Лучшие предложения товаров и услуг в Сети SeLLines
 
 
Ваши потенциальные клиенты о нужных им товарах и услугах пишут здесь: MeNeedit
 

Read More

Обиженному карлику пукину прилетели новые полезные санкции от США!

Обиженному карлику пукину прилетели новые полезные санкции от США!

Последние новости путляндии и мира, экономика, бизнес, культура, технологии, спорт
 

 
 
Для распространения вашего видео или сообщения в Сети Правды пишите сюда, или на email: pravdaua@email.cz
 
 
Лучшие предложения товаров и услуг в Сети SeLLines
 
 
Ваши потенциальные клиенты о нужных им товарах и услугах пишут здесь: MeNeedit
 

Read More

МОЗ збирається запровадити індикатори якості роботи лікарів з 1 січня – Степанов

Міністерство охорони здоров’я України збирається запровадити індикатори якості роботи сімейних лікарів з 1 січня, повідомив голова МОЗ Максим Степанов в інтерв’ю Радіо Свобода.

«Окрім сплати за принципом по кількості укладених договорів, треба ще обов’язково, щоб були відповідні індикатори якості роботи наших сімейних лікарів. Це абсолютно нормально. Що я маю на увазі? Це охоплення імунізації, це щеплення, які вони мають контролювати, проводити тим пацієнтам, з якими вони уклали договір. Це та ж робота з ковідними хворими», – сказав Степанов в ефірі програми «Суботнє інтерв’ю».

Він зазначив, що зараз не передбачене фінансове покарання за неякісну роботу лікаря.

«Це повинен бути понижувальний коефіцієнт, якщо ти не виконуєш обов’язки. І це абсолютно нормально. Саме за таким принципом ми хочемо це робити, починаючи з 1 січня, тобто з нового року. Тому що зараз дуже важко внести зміни до цих договорів», – зазначив Степанов.

Реформа первинної ланки медицини – сімейних лікарів та педіатрів – повноцінно розпочалася в Україні у 2018-му. За результатами дослідження «Індекс здоров’я» за 2019 рік, яке охопило понад 10 тисяч респондентів на підконтрольній Україні території, 73% опитаних задоволені своїм сімейним лікарем і 52% – медичною допомогою на стаціонарі.

Read More

Лукашенко та Путін збираються зустрітися найближчим часом

Президенти Білорусі та Росії Олександр Лукашенко та Володимир Путін збираються зустрітися найближчим часом.

У пресслужбі білоруського президента повідомили, що 30 серпня президенти провели телефонну розмову й обговорили ситуацію всередині Білорусі. Їхня потенційна зустріч має відбутися під час візиту Лукашенка до Москви.

У Кремлі уточнили, що зустріч має відбутися найближчими тижнями.

Тим часом, у Білорусі вже три тижні тривають антивладні протести, які розпочалися після того, як Олександра Лукашенка вшосте поспіль оголосили переможцем виборів президента. 30 серпня, у 66-й день народження Лукашенка, понад 100 тисяч людей вийшли на Марш миру та незалежності в Мінську та інших білоруських містах.

Read More